Університет Kaiserslautern та MC-Bauchemie знову пропонують інтенсивні курси- CROM

Університет Kaiserslautern та MC-Bauchemie знову пропонують інтенсивні курси- CROM

Проектанти та виконавці будуть навчатися на тему ремонту каналізації  та контролю їх якості

Боттроп, 20 січня 2017. Університету Kaiserslautern проводить в лютому 2017 року спільно з MC-Bauchemie новий курс із серії "CROM – Сертифікований ремонт каналізації" (Certified Rehabilitation of Manholes). Інтенсивні курси орієнтовані на експортні компанії і інженерів-планувальників, а також  на комунальних виконавців. У центрі уваги навчального блоку знаходиться покриття, а саме поверхневий ремонт люків та каналів.  Для проектувальників навчання пройдуть 13 і 22 лютого 2017 року в MC в Есслінгу та для виконавців 14 і 15 та 16 лютого 2017 в Боттропі.

детальніше

Ü-знак зникає – MC-якість залишається

Ü-знак зникає – MC-якість залишається

Німецький інститут будівельної техніки відкликав з 16 жовтня 2016 року спеціальний знак з частини списку будівельних правил і переліку технічних положень. Таким чином, встановлюється визначений два роки тому в судовому порядку вирок  Європейського суду ( "Процедури порушення договору", ЄС C-100/13).

детальніше

Швидка система для промислових підлог

Швидка система для промислових підлог

Боттроп, 6 квітня 2017. MC-Bauchemie розробила нову систему для сильно навантажених промислових підлог  MC-Floor Screed, з якою виробничі приміщення, площі для зберігання та транспортування та проїзні шляхи можуть бути відремонтовані за один день, а вже через два дні- знову експлуатуватися. Завдяки своєму швидкому твердінню та високому опору MC-Floor Screed дуже добре підходить для швидких ремонтних робіт промислових підлог  та ідеально- для використання на будівельних майданчиках «вихідного дня». За допомогою MC-Floor Screed підприємства економлять не лише час, а й кошти.

детальніше

Нові сертифікати після випробувань для MC-Color

Нові сертифікати після випробувань для MC-Color

Професійне перекриття тріщин, унікальна вогнестійкість та місце в спику BASt

Боттроп, 29 березня 2017 року. На початку 2016 року MC-Bauchemie презентувала на  ринку абсолютно нову модульну програму покриття поверхонь MC-Color, яка поєднує в собі вражаючі технічні характеристики захисту, фарбування та перекриття тріщин бетонної поверхні, а також легко наноситься. Після проведених випробувань, MC-Color має нові сертифікати, які знову підтверджують його неперевершені технічні якості.

детальніше

попередня  наступна