Швидка система для промислових підлог

Швидка система для промислових підлог

Боттроп, 6 квітня 2017. MC-Bauchemie розробила нову систему для сильно навантажених промислових підлог  MC-Floor Screed, з якою виробничі приміщення, площі для зберігання та транспортування та проїзні шляхи можуть бути відремонтовані за один день, а вже через два дні- знову експлуатуватися. Завдяки своєму швидкому твердінню та високому опору MC-Floor Screed дуже добре підходить для швидких ремонтних робіт промислових підлог  та ідеально- для використання на будівельних майданчиках «вихідного дня». За допомогою MC-Floor Screed підприємства економлять не лише час, а й кошти.

детальніше

Нові сертифікати після випробувань для MC-Color

Нові сертифікати після випробувань для MC-Color

Професійне перекриття тріщин, унікальна вогнестійкість та місце в спику BASt

Боттроп, 29 березня 2017 року. На початку 2016 року MC-Bauchemie презентувала на  ринку абсолютно нову модульну програму покриття поверхонь MC-Color, яка поєднує в собі вражаючі технічні характеристики захисту, фарбування та перекриття тріщин бетонної поверхні, а також легко наноситься. Після проведених випробувань, MC-Color має нові сертифікати, які знову підтверджують його неперевершені технічні якості.

детальніше

Cертифікаційний курс "Ремонт та захист конструкцій мостів"

Cертифікаційний курс "Ремонт та захист конструкцій   мостів"

Цей захід відбувся 1-4 грудня 2015 року в місті Боттроп (Німеччина). До нас завітали провідні фахівці таких поважних організацій як Укрдіпродор, Союздорпроект, Мостопроект, Тернопільмостобуд, КСМ-Груп, Укрзалізниця, Альтком, Промбудснаб.

детальніше

Перші Німецько-Українські дні ремонту та захисту бетону

Перші Німецько-Українські дні ремонту та  захисту   бетону

28 - 29 квітня 2015 року в Адмірал-Клубі неподалік Києва відбувся міжнародний семінар, присвячений ремонту та захисту бетонних конструкцій.

детальніше

попередня  наступна