МЦ Баухемі взяла участь у «ЕТЕВК-2017»

МЦ Баухемі взяла участь у «ЕТЕВК-2017»

МЦ Баухемі взяла участь у «ЕТЕВК-2017» Київ, 

19.06.2017. МЦ Баухемі взяла участь у Міжнародному конгресі і Технічній виставці «ЕТЕВК-2017» (Екологія, технологія, економіка, водопостачання, каналізація), яка відбулася 12-16 червня 2017 року у місті Чорноморську Одеської області.

детальніше

Новий продукт на ринку від MC-Bauchemie - універсальна система клею для композитного дюбеля

Новий продукт на ринку від MC-Bauchemie -  універсальна система клею для композитного дюбеля

Боттроп, 16 березня 2017. Під час багатьох будівельних робіт консолі, перила, стелажі, навіси, тенти, риштування або інша техніка повинні бути прикріплені до нових чи старих бетонних конструкцій. При цьому, як правило,  залізобетон або нарізні стрижні використовуються в якості анкерного або композитного дюбеля. З MC-AnchorSolid MC-Bauchemie розробила нову універсальну комплексну систему, за допомогою якої можна  легко і безпечно клеїти арматурну сталь або різьбові стрижні на бетон. MC-AnchorSolid може бути легко використана в різних сферах, має хороші технологічні властивості та допомагає заощадити час і гроші.

детальніше

Ніколаус Мюллер обійняв керівну посаду MC-Bauchemie

Ніколаус Мюллер обійняв керівну посаду MC-Bauchemie

Ніколаус Мюллер (31), син Др. Інж. Клауса-М. Мюллера, керуючого партнера та власника МС-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG, після багаторічної діяльності у Бразилії повернувся назад до Німеччини, аби приступити до виконання обов’язків керівника MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG у Боттропі. Вже третя генерація сім’ї Генріха-В. Мюллера, який заснував підприємство 1961 року, переймає керівну посаду провідного міжнародного виробника високо функціональних продуктів будівельної хімії.  Ніколаус Мюллер взяв на себе     велику відповідальність за цільові ринки  «Concrete» («Бетонна промисловість») та «Building Distribution» («Ремонт будівель»), а також відділи маркетингу, зв’язку з громадкістю та кадрів. Крім того, він буде опікуватися певними країнами, в яких присутня група МС. Віднині керівні функції знаходяться у руках тріумвірату, що складається з Др. Інж. Клауса-М.Мюллера, Др. Еккехарда цур Мюлен та Ніколауса Мюллера.

детальніше

18-ті Дні бетону в Боттропі інформують про нові розробки у технології бетону

18-ті Дні бетону в Боттропі інформують про нові розробки у технології бетону

Боттроп, 9 лютого 2017 року.

2 та 3 лютого 2017 року вже вісімнадцятий раз відбулися дні бетону у Боттропі у тренінговому та навчальному центрі МС, організовані відділом  МС Concrete Industry («технологія бетону»). Близько 100 учасників з індустрії товарного бетону, збірного залізобетону та Фемів, а також науки відгукнулися на запрошення МС та отримали нову інформацію щодо нових тенденцій  та продуктів  в бетонній області.

детальніше

попередня  наступна  ...