Ніколаус Мюллер обійняв керівну посаду MC-Bauchemie

Ніколаус Мюллер обійняв керівну посаду MC-Bauchemie

Ніколаус Мюллер (31), син Др. Інж. Клауса-М. Мюллера, керуючого партнера та власника МС-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG, після багаторічної діяльності у Бразилії повернувся назад до Німеччини, аби приступити до виконання обов’язків керівника MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG у Боттропі. Вже третя генерація сім’ї Генріха-В. Мюллера, який заснував підприємство 1961 року, переймає керівну посаду провідного міжнародного виробника високо функціональних продуктів будівельної хімії.  Ніколаус Мюллер взяв на себе     велику відповідальність за цільові ринки  «Concrete» («Бетонна промисловість») та «Building Distribution» («Ремонт будівель»), а також відділи маркетингу, зв’язку з громадкістю та кадрів. Крім того, він буде опікуватися певними країнами, в яких присутня група МС. Віднині керівні функції знаходяться у руках тріумвірату, що складається з Др. Інж. Клауса-М.Мюллера, Др. Еккехарда цур Мюлен та Ніколауса Мюллера.

детальніше

18-ті Дні бетону в Боттропі інформують про нові розробки у технології бетону

18-ті Дні бетону в Боттропі інформують про нові розробки у технології бетону

Боттроп, 9 лютого 2017 року.

2 та 3 лютого 2017 року вже вісімнадцятий раз відбулися дні бетону у Боттропі у тренінговому та навчальному центрі МС, організовані відділом  МС Concrete Industry («технологія бетону»). Близько 100 учасників з індустрії товарного бетону, збірного залізобетону та Фемів, а також науки відгукнулися на запрошення МС та отримали нову інформацію щодо нових тенденцій  та продуктів  в бетонній області.

детальніше

Поза межами гімназії, поглинувши у промислову практику- діалог поколінь в МС

Поза межами гімназії, поглинувши у промислову практику- діалог поколінь в МС

Боттроп, 8 лютого 2017 року. На скільки великою є можливість для звичайних учнів гімназії поспілкуватися з генеральним директором міжнародної компанії? Надзвичайно малою.  Винятком є щорічний проект «Діалог поколінь», організований ініціативним об’єднанням  в рурському регіоні у Німеччині, котрий дає можливість школярам неповторну можливість зблизька побачити, як працюють підприємства та вступити в діалог з їх керівниками.  А тому 7 лютого 2017 року більше ніж 80 учнів гімназії Дон-Боско з Ессену, загальноосвітньої школи Буер Мітте з Гельзенкірхену та професійного коледжу Дінслакен змогли частково зануритися у промисловий світ МС-Bauchemie. Після загального ознайомлення з заводом МС в Боттропі, школярі отримали можливість задати різні питання д-ру інж.н. Клаусу-М. Мюллеру, керуючому партнеру МС, та його сину Ніколаусу (31), котрий після навчання та багаторічної роботи в МС у Бразилії повернувся до Німеччини та очолив спілку директорів МС.

детальніше

Університет Kaiserslautern та MC-Bauchemie знову пропонують інтенсивні курси- CROM

Університет Kaiserslautern та MC-Bauchemie знову пропонують інтенсивні курси- CROM

Проектанти та виконавці будуть навчатися на тему ремонту каналізації  та контролю їх якості

Боттроп, 20 січня 2017. Університету Kaiserslautern проводить в лютому 2017 року спільно з MC-Bauchemie новий курс із серії "CROM – Сертифікований ремонт каналізації" (Certified Rehabilitation of Manholes). Інтенсивні курси орієнтовані на експортні компанії і інженерів-планувальників, а також  на комунальних виконавців. У центрі уваги навчального блоку знаходиться покриття, а саме поверхневий ремонт люків та каналів.  Для проектувальників навчання пройдуть 13 і 22 лютого 2017 року в MC в Есслінгу та для виконавців 14 і 15 та 16 лютого 2017 в Боттропі.

детальніше

попередня  наступна  ...