Сфери спеціалізації

Для ефективнішого вирішення Ваших індивідуальних потреб, ми розділили наші продукти по цільовим групам відповідно до сфер спеціалізації. Таким чином, щоб Вам було легше знайти продукти для своїх індивідуальних рішень.

Про нас

Компанія MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG - один з провідних міжнародних виробників будівельної хімії та технологій. Група компаній має головний офіс у Боттропі; налічує близько 2500 співробітників. Вони працюють в більш ніж 40 країнах світу. Компанія заснована понад 50 років тому і пропонує інноваційні рішення для виробництва бетону та захисту різноманітних конструкцій.

Коротка історія MC …

MC для галузі бетону (Concrete Industry)

Виробники товарного бетону, збірного залізобетону та бетонних виробів виграють за рахунок високої якості наших домішок до бетону та розчину, засобів догляду за бетоном та розділювальних змазок, а також косметики для бетону.

більше …

MC для інфраструктури та промисловості (Infrastructure and Industry)

Проектанти, архітектори, будівельники, інвестори та підрядники довіряють як нашим технічно-досконалим системам захисту і ремонту інженерних споруд та промисловості так і нашому унікальному сервісу

більше …

MC для будівель (Buildings)

Найкращі рішення для будівель архітектори, будівельники, проектанти та підрядники можуть знайти в МС - від планування й тендеру до реалізації

більше …

MC для споживачів

До групи компанії MC також входить бренд Botament, який пропонує якісні матеріали для конкретних потреб професійних підрядників та кінцевих споживачів. Назва Botament понад 20 років означає системи продуктів та спеціальних матеріалів професійної якості, які можна купити як у нас так і у мережі продажу плитки та будівельних матеріалів. Додаткову інформацію можна знайти за адресою www.botament.ua

Філософія компанії


Інновації - Компетентність - Ефективність

Кожен продукт може відіграти вирішальну роль для всієї будівлі або її ремонту. Вибір невірного продукту або ж неправильне використання може призвести до пошкодження будівельних елементів, а в екстремальних випадках навіть загрожувати життю. Тому проектанти, інженери та підрядники несуть за це велику відповідальність.

Ми розуміємо, що мова йде не лише про Вашу власну репутацію, а й про репутацію компанії і безпеку людей. Тому ми починаємо кожен проект з необхідною ретельністю, щоб надати нашим клієнтам та партнерам необхідну безпеку і внутрішній спокій. Ви можете покластися на наші ґрунтовні технічні консультації та рішення. Бути частиною MC означає взяти на себе відповідальність за життя та репутацію. Ми сприймаємо будівництво серйозно. BE SURE. BUILD SURE.