ЛАБОРАТОРІЯ БЕТОНУ MC ОТРИМАЛА НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

ЛАБОРАТОРІЯ БЕТОНУ MC ОТРИМАЛА НОВЕ ОБЛАДНАННЯ

 

MC-Bauchemie бере участь у проектах з улаштування цементобетонних покриттів доріг та злітно-посадкових смуг. Важливою характеристикою цих неармованих конструкцій є міцність бетону на розтяг при згині. Для допомоги нашим клієнтам у створенні оптимальних рецептур таких бетонів, ми нещодавно встановили у нашій лабораторії додатковий прес для вимірювання міцності бетону на розтяг.

 

Прес для випробувань на розтяг при згині складається із наступних елементів:

 

1 – зразок;

2 – куля;

3 – опорна подушка;

4 – коливна призма;

5 – опорна сегментна подушка;

6 – опорна пласка подушка;

7 – розподільна траверса;

8 – шарнірно-нерухома опора;

9 – шарнірно-рухома опора;

10 – кульовий шарнір

 чертеж 1.png

Випробування в лабораторії «МЦ Баухемі» проводяться згідно ДСТУ Б В.2.7-214:2009

 

Сутність випробування:

Зразки-призми встановлюють у пристрій для випробування за схемою, що наведена на рисунку і завантажують до руйнування.

 чертеж 2.png

Нагадаємо, що наша лабораторія бетону може проводити такі випробування сировини, бетонних сумішей та бетону:

 

·         Цемент: визначення нормальної густоти, визначення строків тужавлення, визначення міцності на стиск, водовідділення, визначення тонкості помелу.

·         Заповнювачі: визначення зернового складу, визначення вмісту пилоподібних і глинистих часток, визначення вмісту глини у грудках, визначення вмісту зерен пластинчастої та голчастої форми, визначення істинної густини, визначення насипної густини та порожнистості, визначення вологості та водопоглинання, визначення морозостійкості, визначення вмісту подрібнених зерен.

·         Бетонні суміші: визначення рухомості БС за осадкою (ОК) або розпливанням (РК) конуса, визначення жорсткості БС, визначення середньої густини БС, визначення вмісту повітря в БС, визначення розшаровуваності БС, визначення температури БС, визначення властивостей само ущільнюючого бетону: текучість за допомогою воронки або Тест Т50; здатність заповнення (J-кільце), дослідження тепловиділення напівадіабатичним способом, визначення коефіцієнта ущільнення жорстких БС.

·         Бетон: виготовлення зразків бетону, визначення форми та розмірів зразків бетону, визначення густини затверділого бетону, випробування зразків бетону на стиск, а також такі особливі дослідження бетону як визначення морозостійкості бетону, визначення водонепроникності бетону, визначення корозійної стійкості бетону.

 

Контакти лабораторії бетону:

 

вул. Маяковського, 38

м. Березань, Київська обл.

Тихолаз Євгенія (Керівник лабораторії бетону) - тел. 067 402 54 75

info@mc-bauchemie.ua