Новий продукт на ринку від MC-Bauchemie - універсальна система клею для композитного дюбеля

Новий продукт на ринку від MC-Bauchemie- універсальна система клею для композитного дюбеля

Боттроп, 16 березня 2017. Під час багатьох будівельних робіт консолі, перила, стелажі, навіси, тенти, риштування або інша техніка повинні бути прикріплені до нових чи старих бетонних конструкцій. При цьому, як правило, залізобетон або нарізні стрижні використовуються в якості анкерного або композитного дюбеля. З MC-AnchorSolid MC-Bauchemie розробила нову універсальну комплексну систему, за допомогою якої можна легко і безпечно клеїти арматурну сталь або різьбові стрижні на бетон. MC-AnchorSolid може бути легко використана в різних сферах, має хороші технологічні властивості та допомагає заощадити час і гроші.

MC-AnchorSolid система складається з нових високореактивних анкерних клеїв на основі епоксидної смоли MC-AnchorSolid E820, пристрою для нанесення пневматичної дії MC-Fastpack Power-Tool та звичайних різьбових (M8 до M20) або арматурних (Ø8 до Ø20) стрижнів. Іншими словами різьбові або арматурні стрижні вставляються в наповнені MC-AnchorSolid E820 отвори і закріплюються завдяки зв’язці між металевою частиною, клеєм і бетоном. MC-AnchorSolid діє в якості композитного дюбеля згідно Европейської технічної оцінки (ETA-15/0506) для використання в непошкодженому бетоні C20/25 до C50/60 для статичних та квазі-постійних навантажень. Він може бути застосований як для сухих так і для постійно вологих внутрішніх і зовнішніх будівельних компонентів. На пошкоджених будівельних частинах його використання також можливе, але за умови попередньої обробки пошкодженої ділянки ін’єкційною смолою MC-Fastpack 1264.

Багатофункціональний і швидкий у використанні - дуже швидко застигає

MC-AnchorSolid E820 з двокомпонентною технологією легкий та швидкий у використанні і може застосовуватися при температурі від + 2 ° C до + 40 °. Анкерний клей дуже швидко твердіє і демонструє низькі витрати, забезпечуючи тим самим його швидке використання після нанесення. Він переконує своєю високою міцністю на стиск і міцністю на розрив. Так як новий клей MC тиксотропний та стабільний, він також ідеально підходить для роботи в вертикальній і стельовій областях.

Інші додаткові послуги: кейс для інструментів та програмне забезпечення

MC надає всі необхідні компоненти для застосування системи Solid MC-Anchor у робочому кейсі: від шаблонів отворів для свердління, щітки для отворів і фіксуючих клинів до сопла для обдування стисненим повітрям і свердловинного термометра. Крім того, MC розробила програмне забезпечення для використання пов’язаних дюбельних систем, за допомогою якого конструктори та виконавці проектів зможуть легко спланувати та виконати своє замовлення