Ніколаус Мюллер обійняв керівну посаду MC-Bauchemie

Третя генерація переймає керівну посаду міжнародного сімейного підприємства

Ніколаус Мюллер (31), син Др. Інж. Клауса-М. Мюллера, керуючого партнера та власника МС-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG, після багаторічної діяльності у Бразилії повернувся назад до Німеччини, аби приступити до виконання обов’язків керівника MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG у Боттропі. Вже третя генерація сім’ї Генріха-В. Мюллера, який заснував підприємство 1961 року, переймає керівну посаду провідного міжнародного виробника високо функціональних продуктів будівельної хімії.  Ніколаус Мюллер взяв на себе     велику відповідальність за цільові ринки  «Concrete» («Бетонна промисловість») та «Building Distribution» («Ремонт будівель»), а також відділи маркетингу, зв’язку з громадкістю та кадрів. Крім того, він буде опікуватися певними країнами, в яких присутня група МС. Віднині керівні функції знаходяться у руках      тріумвірату, що складається з Др. Інж. Клауса-М.            Мюллера, Др. Еккехарда цур Мюлен та Ніколауса Мюллера.

Ніколаус Мюллер розпочав свою кар’єру в MC-Building Chemicals в Ірландії, компанії , що належить до групи МС, після завершення навчання на магістратурі в університеті Ст. Галлена (Швейцарія) на факультеті фінансів та  бухгалтерського обліку. З того часу він розпочав знайомство з іншими компаніями групи МС. В МС Бразилії він розбудував в якості продуктового менеджера нішу клеїв для плитки та будівельних покриттів. У 2015 році він, як керівник збуту, перейняв на себе відповідальність за  відділ продажів підприємства, який займається розповсюдженням високоякісних продуктів для будівництва для підрядників та кінцевих споживачів. В тому ж році MC-Бразилія придбала виробника клеїв для плитки Argatex, який під чітким керівництвом Ніколауса успішно інтегрувався до групи МС. Разом з Джаксом Пінтою, регіональним менеджером у Латинській Америці, він продовжив експансію і в інші країни латиноамериканського регіону. З придбанням фірми Bautek у 2015 МС вийшло на чилійський ринок. Під керівництвом Ніколауса Мюллера також була розроблена нова концепція марки та нове позиціювання компанії на ринку, які були успішно впроваджені у 2016 році.

«Я надзвичайно радий, що мій син нарешті приступає до виконання обов’язків як керівник, після того як він останніми роками успішно попрацював в регіональних представництвах в Ірландії та Бразилії»,- сказав Др. Клаус-М. Мюллер, керуючий партнер MC-Bauchemie. З його бізнесовими знаннями, його продуктовим ноу-хау, а також його розумінням особливостей ведення нашого бізнесу,  він впровадить у майбутньому впевнену стратегію росту.

«Після цікавих та повчальних років закордоном, я повертаюся назад додому у Німеччину повен енергії. Я зроблю все для того, аби стимулювати стратегічний розвиток  нашої МС-Групи  та підготувати наше підприємство до майбутніх викликів», - Ніколаус Мюллер.