Поза межами гімназії, поглинувши у промислову практику- діалог поколінь в МС

Боттроп, 8 лютого 2017 року. На скільки великою є можливість для звичайних учнів гімназії поспілкуватися з генеральним директором міжнародної компанії? Надзвичайно малою.  Винятком є щорічний проект «Діалог поколінь», організований ініціативним об’єднанням  в рурському регіоні у Німеччині, котрий дає можливість школярам неповторну можливість зблизька побачити, як працюють підприємства та вступити в діалог з їх керівниками.  А тому 7 лютого 2017 року більше ніж 80 учнів гімназії Дон-Боско з Ессену, загальноосвітньої школи Буер Мітте з Гельзенкірхену та професійного коледжу Дінслакен змогли частково зануритися у промисловий світ МС-Bauchemie. Після загального ознайомлення з заводом МС в Боттропі, школярі отримали можливість задати різні питання д-ру інж.н. Клаусу-М. Мюллеру, керуючому партнеру МС, та його сину Ніколаусу (31), котрий після навчання та багаторічної роботи в МС у Бразилії повернувся до Німеччини та очолив спілку директорів МС.

Школярі цікавилися найактуальнішими для них темами, як то можливості отримання роботи в компанії та перспективи кар’єрного розвитку, також критерії відбору персоналу, проте запитали і про фінансово-промислові показники розвитку компанії минулих років. Прозвучали й інші запитання, наприклад, "Яким чином відобразилася на Вашому підприємстві фінансова криза 2007 року?», «Чи є сімейна традиція ведення бізнесу ще й досі актуальною в часи глобалізації?», або ж досить персональні питання, як то «Чи робили Ви вже помилки у Вашому професійному житті?» і «Які настанови дав Вам Ваш батько на майбутнє?».

Д-р.інж.н. Клаус-М. Мюллер та його син Ніколаус давали розгорнуті відповіді на питання школярів в навчальному та семінарському центрі MC на вулиці Мюллер в Боттропі таким чином, що утворився живий діалог між поколінням школярів та  двох керуючих директорів компанії MC-Bauchemie, де на сьогоднішній день працює близько 500 співробітників і яка є однією з найбільших роботодавців міста.

У січні цього року співробітники MC відвідали школи та представили компанію. Школярі отримали перше враження та змогли таким чином заздалегідь підготуватися до діалогу. Після години запитань і відповідей, два керуючих директора MC запросили школярів на обід, під час якого молоді люди мали можливість задати питання в особистій бесіді.

Наскільки важлива програма розвитку молоді для MC, підкреслив ще раз доктор Мюллер: "Вербування перспективних молодих людей дуже важливе для довгострокового розвитку нашої компанії, тому ми щороку навчаємо близько 50 учнів  різним технічним і комерційним професіям." Рівень навчання в MC постійний протягом багатьох років.

Про серію заходів «Діалог поколінь»

Підчас проведення "Діалогу з молоддю" ініціативного об’єднання  в рурському регіоні школярі старших класів місцевих гімназій зустрічаються з топ-менеджментом компанії-партнера для персональної розмови. Підприємства відкривають свої двері та показують зблизька професії, пояснюють сфери своєї діяльності та розказують про галузі, крім того ведуться дискусії «на рівних».

Опис фотографії

«Діалог поколінь»:  Д-р.інж.н. Клаус-М. Мюллер, керуючий директор компанії MC-Bauchemie, і його син Ніколаус, який був нещодавно був призначений керуючим спілки директорів MC, в жвавому діалозі з школярами гімназії Дон-Боско в Ессені, загальноосвітньої школи Буер Мітте в Гельзенкірхені і професійного коледжу Дінслакен.