Університет Kaiserslautern та MC-Bauchemie знову пропонують інтенсивні курси- CROM

Проектанти та виконавці будуть навчатися на тему ремонту каналізації  та контролю їх якості

Боттроп, 20 січня 2017. Університету Kaiserslautern проводить в лютому 2017 року спільно з MC-Bauchemie новий курс із серії "CROM – Сертифікований ремонт каналізації" (Certified Rehabilitation of Manholes). Інтенсивні курси орієнтовані на експортні компанії і інженерів-планувальників, а також  на комунальних виконавців. У центрі уваги навчального блоку знаходиться покриття, а саме поверхневий ремонт люків та каналів.  Для проектувальників навчання пройдуть 13 і 22 лютого 2017 року в MC в Есслінгу та для виконавців 14 і 15 та 16 лютого 2017 в Боттропі.

Люки та канали щодня інтенсивно використовуються і демонструють з часом різноманітні ушкодження, які потребують  правильного ремонту та захисту. Також вони  вимагають відповідні експертні знання і ноу-хау та ставлять високі вимоги до проектантів і виконавців. Виходячи з цього,  проф.. д-р. інж. н. Карстен Кьоркенмаєр (Karsten Körkemeyer), кафедра з питань управління будівництва та економіки Університету Kaiserslautern, разом з MC-Bauchemie сформував серію курсів "CROM - Сертифікований ремонт кабельних люків", призначену передати експертам з наукових досліджень і практики свої глибокі знання в області реконструкції. З моменту своєї появи в 2011 році CROM виросла до курсу, який має  високу репутацію серед місцевих виконавців та проектувальників. Сертифікат CROM відповідає високим стандартам якості в області ремонту каналізації.

Весь зміст CROM курсу спочатку викладається в теорії, а потім проводиться декілька практичних занять. Таким чином, кожен студент має можливість відшліфувати всі істотні кроки ремонту на практиці  - від підготовки поверхні та герметизуючих дій до застосування ремонтних матеріалів і контролю якості результату.

Вартість складає 450,00 євро на людину за один день курсів і 900,00 за дводенний курс. Харчування під час тренувань включено у вартість. В кінці кожного курсу проводиться письмовий іспит з врученням сертифікату.