Ü-знак зникає – MC-якість залишається

Німецький інститут будівельної техніки відкликав з 16 жовтня 2016 року спеціальний знак з частини списку будівельних правил і переліку технічних положень. Таким чином, встановлюється визначений два роки тому в судовому порядку вирок  Європейського суду ( "Процедури порушення договору", ЄС C-100/13).

В результаті, з цього дня  зі спеціальної будівельної продукції відповідно до стандартів EN видаляється Ü-знак. За пропозицією MC-Bauchemie і відповідно до директиви «Захист і ремонт бетону» це відноситься до систем-замінників бетону, систем захисту поверхні і шпаклівки, так як вони регулюються нормою EN 1504.

Деякі проектанти і спеціалізовані компанії почали турбуватися  з приводу якості будівельних продуктів. Ми запевняємо наших клієнтів, що неперевершений рівень якості продукції МС залишиться в повному обсязі і в майбутньому.

Вищевказане рішення підтверджує, що продукти норми EN 1504 з маркуванням СЕ можуть використовуватися у всіх державах-членах Європейського Союзу. Таким чином, СЕ слугує доказом придатності.

На даний момент MC в Німеччині буде добровільно додатково контролювати відповідні продукти за старою німецької схемою. Всі вироблені продукти були перевірені аудиторами, тобто їх використання повністю підтверджується відповідно до німецьких будівельних норм і правил. Як будівельник або проектант Ви завжди будете залишатися в безпеці, працюючи з продуктами MC-Bauchemie.

Будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами, якщо у Вас виникнуть якісь запитання по цій темі.