Nafutop HT - однокомпонентна, еластична, перекриваюча тріщини гідроізоляція нового покоління

Боттроп, 05 липня 2017.  З Nafutop HT МЦ Баухемі презентувала  на ринку однокомпонентну, еластичну, перекриваючу тріщини гідроізоляцію, яка  може бути застосована  на  теплій  поверхні до + 70 ° С.

Світло-сіру, високоеластичну затирку легко обробляти, вона дуже продуктивна і може бути нанесена без додаткового грунтування пензлем, шпателем або валиком. Ви можете також використати шнековий насос для ще більшого охоплення площі. Nafutop НТ дуже стійка до УФ, морозів, лугів і старіння та ідеально підходить для герметизації збірних гаражних дахів і бетонних поверхонь з високою температурою поверхні до + 70 ° С. Нова затирка водостійка  вже через 24 години і забезпечує перекриття тріщин від  0,4 мм. Також її можна використовувати для герметизації легкого бетону,пористого бетону і кам'яної кладки та штукатурок CS II, III і IV категорій згідно DIN EN 998-1, що значить мати міцність на стиск до 6,0 Н / мм² через 28 днів. Nafutop HT випробувана відповідно до EN 1504-2 і, таким чином,  затверджена в якості системи захисту поверхні бетонних конструкцій. Затирка може бути пофарбована або заштукатурена. 

Nafutop HT від МЦ особливо цікава для збірних бетонних конструкцій і гаражних робіт, які можна легко, швидко і безпечно виконати за допомогою цієї затирки, навіть у видимих областях. Це економить час і витрати та стимулює прискорений робочий процес.