МЦ Баухемі взяла участь у «ЕТЕВК-2017»

МЦ Баухемі взяла участь у «ЕТЕВК-2017»

 

Київ, 19.06.2017.  МЦ Баухемі взяла участь у Міжнародному  конгресі і Технічній  виставці «ЕТЕВК-2017» (Екологія, технологія, економіка, водопостачання, каналізація), яка відбулася  12-16 червня 2017 року у місті Чорноморську Одеської області.

 

На своєму стенді співробітники MC продемонстрували системи продуктів  галузі реконструкції та ремонту об’єктів водопідготовки та очищення стічних вод  з метою поширення інформації про системи продуктів МЦ та залучення нових клієнтів. Крім того, наш спеціаліст Валерій Божок виступив з доповіддю на тему «Заходи з ремонту та захисту залізобетонних конструкцій як невід’ємна та повноцінна стаття витрат в проектах реконструкції КОС», взявши участь у Платформі « Шляхи скорочення втрат і технологічних витрат води. Використання сучасної арматури. Відновлення трубопроводів і конструкцій систем водопостачання і водовідведення».

 

«ЕТЕВК-2017» був  присвячений найбільш актуальним питанням у сфері водопровідно-каналізаційного господарства, а саме: підвищення ефективності та стабільності функціонування систем водопостачання і водовідведення. Також були розглянуті не менш важливі питання стосовно отримання та використання коштів міжнародних фінансових організацій, енергозбереження, розвитку сучасних технологій, матеріалів, реагентів і обладнання для очищення води, автоматизації технологічних процесів, економіки, удосконалення систем управління і реформування водопровідно-каналізаційного господарства та охорони й захисту природних водних ресурсів.

 

Більше інформації щодо «ЕТЕВК-2017» Ви знайдете за посиланням:

www.etevk.org.ua