Нова серія продуктів для догляду за бетоном Emcoril

Компанія MC-Bauchemie розробила та запустила в нову серію продуктів для догляду за бетоном Emcoril, яка складається з трьох лінійок продуктів: Protect, Traffic і Compact. Це високоефективні засоби для догляду на парафіно-полімерній основі, робочі характеристики яких відрізняються залежно від областей застосування: будівництва бетонних конструкцій загального призначення, будівництва дорожніх покриттів чи будівництва промислових підлог.

Київ, 1 червня 2018 року


Захищений бетон служитиме довше. Бетонні поверхні часто повинні мати бездоганну якість, а постійне прискорення будівництва вимагає й від бетону скорочення часу тужавіння. Проте занадто швидке випаровування вологи може призвести до припинення гідратації. При цьому бетон сохне нерівномірно, його об'єм зменшується. Як наслідок виникають структурні та внутрішні напруження, що призводять до утворення тріщин та інших дефектів, таких як порожнистість та розшарування. Спочатку ці дефекти утворюються біля поверхні, а потім можуть поширюватися по всій товщині шару. Запобігти цьому механізму руйнування допоможе обов'язковий догляд за молодим бетоном: своєчасний, постійний та достатньо тривалий. Зазвичай використовують такі загальні захисні заходи для запобігання передчасному висиханню: накривання поверхні фольгою, мішковиною, постійне розпилення води, витримування в опалубці та поєднання цих методів. Однак це вимагає залучення додаткового персоналу, підвищення витрат на придбання та утилізацію матеріалів, а також опалубки. В той же час застосування рідких засобів для догляду допомагає уникнути цих проблем.

MC-Bauchemie розробляє високоефективні продукти для догляду за бетонними конструкціями і пропонує вам набагато більше, ніж просто досвід розробки та виробництва надійного продукту.

Додатковою гарантією якості служить індивідуальний супровід на будівельному майданчику. Бездоганно налагоджений процес бетонування із подальшим нанесенням захисного покриття забезпечує оптимальну якість бетону і задоволення та лояльність ваших клієнтів.