Призначені для інновацій: МС представляє унікальний проект-книгу

Під назвою «Призначені для інновацій» (нім. „Der Innovation verpflichtet“) MC-Bauchemie представляє особливий проект-книгу. Цю книгу було створено завдяки тісній співпраці з визнаними в міжнародному середовищі вченими, проектантами та будівельними організаціями. На приблизно 450 сторінках у чисельних науково-технічних доповідях відображено актуальний стан знань та інформації по основним  напрямкам  діяльності MC-Bauchemie.


Спектр статей охоплює такі теми як, наприклад, «Розвиток технології бетону», «Захист поверхонь, що знаходяться в агресивному середовищі», «Відновлення конструкцій за допомогою ін’єктування».  Книгу можна отримати англійською та німецькою мовами - ISBN-13: 978-3-89355-988-6 та відповідно  ISBN-13: 978-3-89355-989-3.


Після приблизно одного року інтенсивної редакційної роботи MC-Bauchemie представляє книгу «Призначенні для інновацій». Робота була присвячена до 50-ї річниці існування МС, яку компанія святкувала у грудні 2011 року.


Ми свідомо використали цю книгу, щоб оглянути розвиток нашої компанії, а особливо звернути увагу на ті інновації, які MC розробила і які тепер вже стали «класикою» - пояснює Др. Бертрам Р. Мюллер, управляючий MC-Bauchemie.


У дев’ятьох главах і на близько 450 сторінках визнані вчені, архітектори, представники будівельних організацій висвітлили основні напрямки роботи MC-Bauchemie.


Тематика книги, створеної у руслі міжнародного контексту, охоплює різні сфери, починаючи з таких як: «добавки для бетону та розчинів», «гідроізоляція» та інші спеціальні продукти для будівельних майданчиків й закінчуючи високотехнологічними полімерними покриттями, захисту бетону та його відновлення, в тому числі за допомогою інноваційних технологій  ін’єктування.


Окремий розділ присвячено технології бетону. У зв’язку зі зростаючим попитом будівельної галузі на високо функціональні бетони постала необхідність в удосконаленні та розробці спеціальних хімічних добавок для бетону – добавок на основі полікарбоксилатів (РСЕ). МС займається розробкою РСЕ з 90х років, що зробило можливим виготовлення, наприклад, ультрависокоміцних бетонів.


МС зробила значний вклад у розвиток інноваційних покриттів промислових підлог, стійких до сильних механічних та хімічних навантажень та виконуючи при цьому вимоги стосовно оптичного вигляду. У книзі здійснено огляд серії MC-DUR  - покриттів для промислових підлог.


«Спільно з нашими визнаними експертами в будівництві нам вдалося опублікувати книгу, яка по своїй суті є унікальною. Хотілося би висловити подяку всім, хто брав участь у цьому проекті» - з радістю повідомив Др. Бертрам Мюллер.


В Україні цю книгу Ви можете замовити у представників MC-Bauchemie у Вашому регіоні.