Реставрація станції очисних споруд

Дані об'єкта

Об'єкт
Станція очистки стічних вод
Країна
Ясси, Румунія
Рік
2005-2010

Продукти

  • MC-RIM
  • Nafufill KM 250
  • Nafufill KM 250 HS
  • MC-APC

Інформація про об'єкт

Комунальне водопостачальне підприємство у Румунії, район Молдова, ініціювало великомасштабний проект реставрації станції очисних споруд , для того, щоб покращити якість проточної води та якість очищення стічних вод. В цьому проекті було використано багато перевірених часом рішень від МЦ Баухемі, зокрема MC-RIM, система захисту з надзвичайно високою стійкістю до сульфатів, яка була спеціально розроблена для захисту очисних споруд. MC-RIM може наноситися, як вручну, так і способом механічного набризкування.

Автоклави, басейни очищення, водозбірний басейн стічних вод, нова насосна станція, з’єднувальні канали та аеротенки були покриті системою MC-RIM під час цього проекту.

Чотири анаеробних автоклави, об’ємом 4200 м3 кожний, були відремонтовані за допомогою Nafufill 250 КМ. Nafufill 250 КМ - це розчин фібро-бетону для ремонту бетонних конструкцій, які знаходяться під впливом динамічного та статичного навантаження.

Nafufill 250 КМ - це універсальний односкладовий полімер-цементний ремонтний розчин від МЦ Баухемі, який може бути нанесений на поверхню як вручну, так і методом механічного набризкування. Високий опір карбонізації та морозостійкість гарантують надзвичайно довгий термін служби, що має велике значення, особливо для гідротехнічних споруд, у сфері питної води (та гідротехніки). Чотири первинних відстійника стічних вод очисних споруд в м.Ясси діаметром 40 м були відремонтовані за допомогою Nafufill КМ 250 HS (версія Nafufill КМ 250 з високою сульфатною стійкістю).

Для захисту поверхонь була використана новітня система МС-АРС. Ця ж система була використана при спорудженні нових з’єднувальних каналів. Цей матеріал здатен сам заповнювати та перекривати тріщини та пори. Покриття має довготривалу гнучкість, навіть в зонах постійного контакту з водою, є морозостійким, стійким до впливу ультрафіолету, лугів і солей.

Nafufill КМ 250 HS та мінеральна система захисту поверхонь МС-АРС також були застосовані у одному з вторинних відстійників, діаметр якого становить 65 м, в чотирьох аеротенках площею майже 10 000 кв. м., та чотирьох статистичних басейнах згущувачах діаметром 20м.