Громадське будівництво

Дані об'єкта

Об'єкт
Одноповерховий підземний паркінг
Країна
Карлсруе, Німеччина
Рік
2007

Продукти

  • MC-I 700 with Control Device
  • MC-Injekt GL-95 TX
  • Nafufill KM 103
  • Nafufill KM 250
  • Emcephob Nanoperm P

Інформація про об'єкт

Довготривалий успіх ін’єкцій завдяки новим технологіям.


Одноповерховий підземний паркінг County District Office у Карлсруе, Німеччина, займає площу 3,200 кв.м. В середині 2004 року багато швів будівлі були в неналежному стані. На них були очевидні сліди впливу вологи, а також було помічене пошкодження бетонної поверхні.


Метою проекту реконструкції було впровадження заходів по захисту будівлі в цілому, мінімалізуючи перебої в функціонуванні об’єкту. 500 метрів швів будівлі були загерметизовані прозорими ін’єкціями від МЦ Баухемі. Окрім цього, 5,500 м.кв бетонних поверхонь були відремонтовані за допомогою матеріалів цієї ж марки.


Двокомпонентний ін’єкційний насос високого тиску MC-I 700, MC-Control Device та інтелектуальна система контролю були використані для досягнення найвищого рівня якості виконання робіт. MC-Control Device контролює витрати та тиск кожного з матеріалів та порівнює найважливіші параметри. Ще однією перевагою даного методу є те, що MC-Control Device записує всі важливі параметри процесу введення і стану ін’єкцій. Ці дані можуть бути перенесенні на комп’ютер, проаналізовані та збережені. MC-Control Device допомагає зазирнути в процес введення ін’єкцій і проаналізувати його.