Дамби ГЕС в Бразилії

Дані об'єкта

Об'єкт
Дамба Жирао, Бразилія
Країна
Ріо Мадейра, Бразилія
Рік
2009-2011

Продукти

  • Centrament Air 202
  • Centrament Retard 352
  • MC-PowerFlow JI
  • Muraplast FK 100 B

Інформація про об'єкт

Значна частина електроенергії Бразилії виробляється на гідроелектростанціях: на даний момент в експлуатації знаходиться 159 дамб, 37 – в стадії будівництва та 14 – на етапі проектування. Заплановано, що ці 37 нових дамб вироблятимуть 6906 Мегават енергії!


Будівництво найбільшої гідроелектростанції відбувається у рамках проекту „UHE Jirau“ (UHE означає usina hidroeletrica - тобто ГЕС). Місце будівництва, річка Ріо Мадера, обрана через сильну течію (23000 м3 за секунду). Ця річка - притока Амазонки та протікає на відстань 1238 км територією Бразилії.


З самого початку будівництва у 2009 році різноманітні продукти МС знаходили своє застосування на цьому будівельному майданчику, в тому числі добавки для бетону на основі ефірів полікарбоксилатів (РСЕ). Рішення щодо застосування добавок МC-Powerflow виявилось більш конкурентоспроможним, як з точки зору технології бетону, так і логістики: завдяки суттєво більш низькому дозуванню було спрощено проблему доставки через важкодоступні райони джунглів.